לשכת רקטור אוניברסיטת חיפה

מערך בינלאומיות

מקדם את הפעילות של בית הספר הבינלאומי, אירוח חוקרים וכנסים באוניברסיטה, עידוד חילופי מרצים וסטודנטים במסגרת תוכניות כמו ארסמוס+, עידוד בינלאומיות של הסגל המנהלי, יצירת הסכמי שיתוף פעולה עם אוניברסיטאות בעולם, והתווית מדיניות ואסטרטגיה לבינלאומיות.

פרופסור טלי כץ-גרו

  אני פרופסור מן המניין בסוציולוגיה וראש המערך לבינלאומיות. תחומי המחקר שלי כוללים: סוציולוגיה של צריכה, סוציולוגיה של תרבות, סוציולוגיה סביבתית, קיימות במשקי בית, וריבוד חברתי, עם דגש מתודולוגי על השוואות בין-לאומיות ולאורך זמן. הייתי פרופסור אורחת במספר אוניברסיטאות וחברת סגל באוניברסיטת מנצ'סטר בין השנים 2016-2019. שימשתי כסגנית-נשיא האגודה הסוציולוגית הישראלית, כגזברית האגודה הסוציולוגית האירופית, וכעורכת-ראשית שותפה של כתב העת Poetics. מידע נוסף על מחקר ופרסומים זמין כאן.

נירה ברק

מחזיקה בתואר ראשון בשפה וספרות אנגלית וצרפתית ובתעודת מתרגמת ועורכת לשונית. עבדה כמתרגמת ועורכת טכנית למעלה משני עשורים במהלכם תרגמה, בן השאר, סיפורת ומאמרים רפואיים. עובדת באוניברסיטת חיפה מזה כשנתיים בלשכת הרקטור והמזכיר האקדמי.

 

 

גלית פדהצור

מחזיקה בתואר ראשון ושני מאוניברסיטת חיפה, מביה"ס למדעי המדינה וכעת דוקטורנטית במחלקה ליחסים בינלאומיים באוניברסיטת דורהאם שבאנגליה. עבדה מעל לשש עשרה שנה כמנהלת אדמיניסטרטיבית באוניברסיטת טקסס, באוסטין, ארה"ב. מאז חזרתה ארצה לפני כחצי שנה עובדת באוניברסיטת חיפה כמנהלת אדמיניסטרטיבית של המערך לקיימות וחדשנות ועכשיו בנוסף, כחלק מצוות מערך הבינלאומיות.

מערך בינלאומיות
אוניברסיטת חיפה
שדרות אבא חושי 199, הר הכרמל, חיפה
ת"ד 3338, מיקוד 3103301
טלפון: 04-8240772
דוא"ל: uh.intl@univ.haifa.ac.il
אתר מערך בינלאומיות