מידע אודות נגישות  תרומה מקוונתהרשמו עכשיו
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
חדשות
 

 

ערב הגאלה השנתי של אגודת הידידים של האוניברסיטה

ganz"יש לי תחושה שלרוב הציבור נמאס מהשיח הפוליטי הנוכחי. זה לא קשור לימין או שמאל, פשוט נמאס מהשיח הנוכחי", כך אמר רב אלוף (מיל.) בני גנץ, שהיה הדובר המרכזי בערב הגאלה השנתי של אגודת הידידים של האוניברסיטה, שהתארח בבית השגריר הפורטוגלי. בערב, אליו הגיעו למעלה מ-150 מבכירי המשק, קיבלה ליאורה עופר את אות פורום בכירי המשק.

קרא עוד...

הספינה הטרופה ממגדל הזבובים מגלה סודותיה

nailsהספינה הטרופה ממגדל הזבובים מגלה את סודותיה: במחקר חדש שמשלב ארכיאולוגיה ימית וחקר מתכות הצליחה תלמידת המחקר מעין כהן מאוניברסיטה לחדור עמוק לתוך ההרכב הכימי והמיקרו-מבנה של המסמרים העתיקים ששימשו לחיבור חלקי הספינה כדי לתארך את גילה ושיוכה של הספינה, שתעתעה בחוקרים במשך למעלה מחמישים שנים. "זו הייתה עבודה שלא הייתה מביישת גם את חוקרי המז"פ הוותיקים ביותר. ההרכב הכימי, וגם עדויות נוספות, מעידות על כך שמדובר במסמרים שיוצרו במחצית הראשונה של המאה ה-19, ככל הנראה באנגליה", אמרו בצוות המחקר.

קרא עוד...

חשופים: מאחורי הקלעים של חוקרי האוניברסיטה

hasufim47לכבוד הקיץ - חושפים את מאחורי הקלעים של זוכי פרס ישראל של האוניברסיטה. והפעם, פרופ' אשר קוריאט מהחוג לפסיכולוגיה, חתן פרס ישראל בחקר הפסיכולוגיה לשנת 2002. מדוע הוא בחר לחקור מטא-קוגניציה, מה הקשר של לפרופ' דניאל כהנמן ומדוע הוא כל כך קשור למעבדה האם שלו, המעמק"ה.


 

 

 

אירועים וכנסים
 
all events לכל האירועים | calendar לוח אירועים

המידע המפורסם כפי שנרשם ע"י יחידות האוניברסיטה נכון ליום הפרסום.

יש לאשר מול היחידה המארגנת את הפרטים.
 

 

פנו אלינו
 


complaint customer
    טופס תלונה אנונימית משרד מבקר האוניברסיטה