סגן נשיא לבינלאומיות וקיימות אוניברסיטת חיפה

ברוך מרזןמר ברוך מרזן

טלפון: 8249333-04

נייד: 0528510002

דוא”ל :bmarzan@univ.haifa.ac.il

 

ברוך מרזן בוגר אוניברסיטת חיפה בחוגים לכלכלה ולסטטיסטיקה ומוסמך החוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה במגמת סוציולוגיה ארגונית יישומית במסלול מחקרי.

למר ברוך מרזן הכרות מעמיקה עם המערכת האקדמית והמנהלית בכלל ובאוניברסיטת חיפה בפרט והוא בעל ניסיון ניהולי של כ – 35 שנים בתחום התקציבים והכספים, הבנייה, משאבי אנוש וניהול כללי .

במסגרת תפקידו כסגן נשיא ומנכ”ל האוניברסיטה בשנים 2004 – 2021 היה אחראי לניהולה השוטף ופיתוחה הכללי והפיזי של האוניברסיטה.

מר מרזן היה חבר בפורום המנכל”ים של האוניברסיטאות בישראל ובין השנים 2019 – 2020 כהן בו כיו"ר פורום המנכ"לים של ועד ראשי האוניברסיטאות. משמש כדירקטור בבית הספר לתיירות בע”מ וכיהן כדירקטור מן הציבור וסגן יו"ר תאגיד המים של עיריית חיפה-מי כרמל בע”מ במשך 6 שנים.

מר מרזן מילא שורה ארוכה של תפקידים באוניברסיטה בהם: המזכיר האקדמי (2000-2004), מנהל רשות המחקר, ראש המערך לקליטת עלייה ומנהל אדמיניסטרטיבי של היחידה ללימודי חוץ. זכה בפרס הנשיא למנהל המצטיין על תרומה ייחודית לניהול המשאבים האקדמיים באוניברסיטה.

באוקטובר 2021 אישר הוועד המנהל את מינויו של מר מרזן לתפקיד סגן נשיא לבינלאומיות וקיימות. במסגרת תפקיד זה יהיה מר מרזן אחראי לגיבוש אסטרטגיה בינלאומית לאוניברסיטה והוצאתה לפועל; אחריות על בית הספר הבינלאומי; קידום נושא הקיימות ומדד הSDGs במסגרת התוכניות הבינלאומיות; הגדלת מספר הסטודנטים הבינלאומיים באוניברסיטה; תכלול שיווק התכניות הבינלאומיות, הפעלה ותכלול של מועצת הקיימות ועוד.