מידע אודות נגישות  תרומה מקוונתהרשמו עכשיו
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
חדשות
 

 

5210


5210

אחרי כשבועיים שבו המגדל  הואר בסדרת מספרים מוזרה – שלבסוף התייצבה על המספרים 5210, חושפת היום האוניברסיטה את המשמעות: האוניברסיטה מצטרפת למיזם הבינלאומי "5210" לקידום בריאות בקרב בני נוער, המבוסס על המלצות של ארגון הבריאות הבינלאומי. "מעבר להעלאת המודעות, התרומה שלנו היא בצד המחקרי ואנו מאמינים שהמחקר שעומד לצאת לדרך יצביע על דרך חדשנית ויעילה לגרום לבני הנוער לרצות ולעשות את השינוי לעבר חיים בריאים יותר", אמרו פרופ' דורון קליגר, פרופ' מור פלג וד"ר שירה זלבר-שגיא, שמובילים את הפרוייקט.

כנסו לאתר הפרוייקט.

קרא עוד...

תיאטרון רומי עתיק נמצא בסוסיתא

susita3תיאטרון רומי גדול התגלה בחפירות של האוניברסיטה בסוסיתא, אלא שמיקומו מחוץ לחומות העיר מעלה את הסברה כי ייעודו הראשי לא היה לשם העלאת הצגות להמונים, אלא לטקסים דתיים. "החפירות בשנים האחרונות מחוץ לעיר משלימות זו את זו כבסיפור בלשי. בתחילה מצאנו את המסכה של פאן, לאחר מכן שער מונומנטאלי שהוביל למה ששיערנו שהוא מתחם פולחני והנה השנה אנחנו מוצאים באותו המתחם בית מרחץ ותיאטרון – שניהם עשויים להיות קשורים בתקופה הרומית לפולחן לאל הרפואה אסקלפיוס או לאלי טבע דוגמת דיוניסוס ופאן", אמר ד"ר מיכאל איזנברג מאוניברסיטה, העומד בראש משלחת סוסיתא, שחשף את הממצאים החדשים בכנס השנתי של מחקרי המכון לארכיאולוגיה ע"ש זינמן באוניברסיטה.

קרא עוד...

The Internationals


internationals2בואו להכיר את הסטודנטים הבינלאומיים שלנו. והפעם - Patience Oyole Dali מקניה, שמספרת למה ישראל זה ה-מקום להיות בו.